Zarabianie prawdziwych pieniędzy

napisał(a) Toneberry w wtorek, 24 lipiec 2012 w Zarabianie pieniędzy

Czy chcesz posiadać wielki majątek i gromadzić go bez końca?

Dziś jest dobry dzień na zarabianie pieniędzy. Dlaczego akurat ten dzień a nie jutrzejszy albo wczorajszy? Prosty przykład: odkładając 10% ze swojej wypłaty w ciągu roku masz ponad jedną pensję zaoszczędzoną. Po za tym z 90% wypłaty spokojnie przeżyjesz. W przypadku gdy będziesz zwlekał każdy miesiąc pomniejszy Twoje oszczędności. Tak więc nie odkładaj oszczędzania na później. Jest wilee publikacji o gromadzeniu pieniędzy, bogaci ludzie chętnie piszą bądź opowiadają o tym jak doszli do swojej potęgi. Staraj się o nich dowiedzieć jak najwięcej i naśladować tych którzy osiągnęli sukces w dziedzinie Tobie bliskiej.

„Prawdziwie bogaty jest ten, którego majątku nie da się przeliczyć”. 

Zakładam że czytasz ten tekst aby dowiedzieć się jak zarobić prawdziwe pieniądze, w takim razie polecam Ci serdecznie książkę Bartosza Nosiadka pod tytułem: ZARABIANIE prawdziwych pieniędzy, czyli czego nie powie Ci żaden doradca.

Zarabianie prawdziwych pieniędzyPozycja dla Ciebie obowiązkowa jeżeli nie wiesz jeszcze jak polepszyć swój standard życia. Pan Bartosz w umiejętny sposób opisuje jak można stać się kimś wielkim. Pokazuje na przykładach z życia jak proste potrafi być zarabianie pieniędzy. Tego można się nauczyć, nie zapominaj jednak, że w szkole podstawowej całek od razu nie rozwiązywałeś. Musisz zacząć od czegoś prostego a w tej książce znajdziesz wiele porad jak wyciągnąć dodatkowe złotówki, bądź jak nie wydać nadmiernie co przyczyni się do Twojego zysku. Nie mówię, że lektura uchroni Cię od frycowego (kosztu jaki ponosisz w przypadku niepowodzenia Twojego pomysłu) ale jestem pewien, że uczuli Cię na pewne sprawy i pokaże drogi rozwoju.

Treść książki skupia się na praktycznych poradach i podpowiedziach jak zarobić pieniądze pracując, bądź jak nie wysilając się zbytnio powiększać swój majątek. Masz szansę dowiedzieć się z czego w tak zwanych trudnych czasach można się utrzymać i godnie żyć. Dlaczego tak zwanych? Bo tak naprawdę każdy czas jest trudny dla kogoś kto nic nie robi! Pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę, że to akcji odpowiada reakcja. W treści książki znajdziesz porady jak wykorzystać dochód pasywny i jak zarządzać swoimi wydatkami. Warto jest szukać pomysłów i wiedzieć jak inni już je wykorzystali. Treść książki jest uniwersalna, jeżeli już zgromadziłeś bogactwo to zawsze możesz przeczytać o nowych ścieżkach o których wcześniej nie miałeś pojęcia.

Jak większość książek które odmieniają ludzkie życie w tej także nie brakuje miejsca na autosugestie i pozytywne myślenie. Bogaczem nie stajesz się z dnia na dzień. Załóżmy, że bogaty i biedny mają 1000 zł. Umysł biednego myśli jak nie stracić tego tysiąca a co robi bogaty? Jego myśli krążą wokół możliwości jakie daje owa kwota. Dzięki tej książce będziesz mógł zamienić Siebie biednego w bogatego. Wystarczy, że zaczniesz myśleć jak bogaty. Wiem, że ciężko jest Ci wyobrazić sobie jak myślą zamożni w momencie gdy jesteś raczej niewystarczająco majętny. Od tego masz właśnie tą książkę. Pan Bartosz przedstawia historie ludzi i porady własne które pozwolą Ci na zdobycie fortuny.

Musisz zdawać sobie sprawę, że na swojej drodze spotkasz przeszkody. Cechą ludzi bogatych jest pomijanie tego co stoi na drodze do celu. Zagłąb się w świat biznesu i wstąp do nielicznej grupy bogatych którym się powodzi!

Oceń ten wpis:
Etykiety: Array
URL Trackback dla tego wpisu na blogu
  • Umieść swój komentarz jako pierwszy!

Zostaw Komentarz

Gość środa, 26 styczeń 2022

BESTSELLER DNIA

KOMENTARZE

O tak, w końcu ktoś ładnie to określił 'rabusie energii', to te małe najgorsze pochłaniacze czasu, n...
Fajne tricki, ale dla większości pierwszym krokiem powinno być nauczenie się szybkiego pisania bezwz...
świetny artykuł. warto walczyć ze stresem, gdyż nie wpływa on dobrze na zdrowie psychiczne i fizyczn...
Maju, Wydaje mi się, że kiedyś nie było tylu różnych bodźców, które rozpraszają naszą uwagę i konce...
Kiedyś określano te zachowania po prostu jako lenistwo Jest to obecnie naprawdę problematyczne zjaw...

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.