Bogać się kiedy śpisz!

napisał(a) Toneberry w wtorek, 31 lipiec 2012 w Zarabianie pieniędzy

Pierwsze co przyszło mi do głowy po przeczytaniu tytułu, to obraz rolnika, który śpi a jego plony w tym czasie rosną i przygotowują jego zysk. Tak samo jest z każdym innym zawodem. Najpierw inwestujesz, wkładasz swoją pracę a później śpisz i czerpiesz korzyści. Jeżeli jesteś osobą która jeszcze nie bogaci się podczas odpoczynku lektura książki Bena Sweetlanda pod tytułem: Bogać się kiedy śpisz będzie dla Ciebie jak znalazł.

Czy chcesz dowiedzieć się jak spełnić swoje marzenia?

Książka o której mówię jest skarbnicą wiedzy motywacyjnej, która opisuje jak za pomocą wykorzystania swojego umysłu osiągnąć bogactwo o jakim Twój umysł marzy. Jeżeli Twoje pragnienia są jasne i wyraźne, jesteś na dobrej drodze. W przypadku w którym jeszcze nie wiesz co było by dla Ciebie najlepsze powyższa książka na pewno Ci pomoże.

Musisz wiedzieć, że człowiek posiada dwa rodzaje umysłu. Jeden jest świadomy i masz na niego bezpośredni wpływ. Ten drugi jest nieświadomy jednak to dzięki niemu potrafimy wykrzesać swój prawdziwy potencjał. W książce opisane są metody jak można wpływać na naszą podświadomość zwaną Twórczym Umysłem.

Ludzie którym powiodło się w życiu poznali te metody.

Ta wiedza jest teraz na wyciągnięcie ręki. Kilka prostych zadań wykonywanych systematycznie pozwoli zbudować w Twojej głowie obraz Siebie takiego jakim byś chciał być. Myśl o bogactwie, zdaj sobie sprawę, że możesz być bogaty i wiedz, że każde działanie przybliża Cię do tego.

CelTechniki nastawiania swojego Twórczego Umysłu mogą przynieść Ci wszystko czego potrzebujesz. Tak samo dotyczy to zdrowia, miłości i wszystkiego na czym może człowiekowi zależeć. Wiele razy pewnie słyszałeś o cudach które działy się dzięki modlitwie. Jeżeli ktoś naprawdę czegoś pragnie i modli się o to z całej siły to w jego umyśle pojawia się obraz tego czego pragnie. Jego myśli są skierowane tylko w tym kierunku. Umysł Twórczy w takich warunkach najlepiej się dostosowuje. Wie czego Ci potrzeba bo zawracasz mu tym gitarę non stop. Musisz tak pragnąć sukcesu jak spragniony człowiek wody na pustyni.

W rozwoju swojego umysłu musisz skupić się na pozytywnych cechach. Jeżeli ciekawi Cię na przykład grafika komputerowa ale uważasz, że nie masz talentu to jesteś na przegranej pozycji. To co różni Cię od dobrego grafika to to, że on ma świadomość swoich zdolności a Ty nie wierzysz w swoje. Poszukaj dobrych prac graficznych, zainspiruj się czymś, naśladuj tych których podziwiasz albo poszukaj kogoś kogo mógł byś podziwiać. Tacy ludzie są wokół Ciebie a wielu z nich zapewne pomogło by Ci w rozwoju gdybyś ich odnalazł i poprosił o pomoc. Masz władzę nad swoim życiem i umysłem więc korzystaj z tego przywileju.

Według autora książki wszystko co robimy jest kwestią nawyku.

Nawyk jest jak lina, każdego dnia dodajemy do niej jedną nitkę, aż w końcu nie potrafimy jej zerwać

Musisz więc działać. Każdego dnia staraj się robić nawet maluteńkie ale kroczki w drodze do Twojego celu. Jeżeli piszesz książkę to nawet jeżeli to miało by być jedno zdanie dziennie albo nawet słowo to w ciągu roku 365 zdań to dobry wynik. Oczywiście pisanie jednego zdania po pewnym czasie będzie dla Ciebie prościutkie i wtedy będziesz pisał jeden akapit, następnie jeden rozdział a później książkę za książką. Nie będziesz się wtedy zastanawiał nad poszczególnymi zdaniami tylko nad całą treścią. Każdego dnia gdy pobudka przerwie Twój sen będziesz o krok bliżej do bogactwa. I tak oto zostaniesz pisarzem choć na wstępie pisałeś jedno zdanie dziennie. Jeśli mi nie wierzysz a masz zapędy literackie to zastosuj się do tej porady. Nie tworząc pisarzem się nie stajesz więc po prostu to rób.  

Oceń ten wpis:
Etykiety: Array
URL Trackback dla tego wpisu na blogu
  • Umieść swój komentarz jako pierwszy!

Zostaw Komentarz

Gość środa, 26 styczeń 2022

BESTSELLER DNIA

KOMENTARZE

O tak, w końcu ktoś ładnie to określił 'rabusie energii', to te małe najgorsze pochłaniacze czasu, n...
Fajne tricki, ale dla większości pierwszym krokiem powinno być nauczenie się szybkiego pisania bezwz...
świetny artykuł. warto walczyć ze stresem, gdyż nie wpływa on dobrze na zdrowie psychiczne i fizyczn...
Maju, Wydaje mi się, że kiedyś nie było tylu różnych bodźców, które rozpraszają naszą uwagę i konce...
Kiedyś określano te zachowania po prostu jako lenistwo Jest to obecnie naprawdę problematyczne zjaw...

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.