ZROBIĘ TO DZISIAJ

napisał(a) Sławomir Pieszczek w poniedziałek, 28 marzec 2011 w Rozwój osobisty

Zrobię to dzisiaj! Bartłomiej Popiel

ZROBIĘ TO DZISIAJ! - to hasło, które przyświeca mi od listopada 2010.

Wtedy właśnie kupiłem e-booka, którego autorem jest Bartłomiej Popiel. Już nie pamiętam w jaki sposób do niego dotarłem, ale wiem jedno: przyciągnął mnie tytuł! Ponieważ od kilku lat borykam się z syndromem "braku czasu" i odkładaniem wielu spraw na później, szukam cały czas sposobów na "okiełznanie" czasu ;-)

Zanim kupiłem całość, najpierw pobrałem darmowy fragment, którego tytuł brzmi: "Zadbaj o zdrowie już teraz". Jest to rewelacyjny rozdział dzięki któremu po raz pierwszy od wielu lat zacząłem regularne poranne ćwiczenia. Zawsze twierdziłem, że nie jestem rannym ptaszkiem i największą sprawność mam wieczorem. Toteż wiele razy rozpoczynałem regularne ćwiczenia w późnych porach popołudniowych. Jakoś najczęściej zdarzało się tak, że coś bardzo ważnego w tym czasie wypadało. Już na wstępie tego rozdziału wszystko co czytałem wydawało mi się jakby pisane było specjalnie dla mnie! Więcej przeczytasz na BLOGU.

Kliknij teraz i pobierz darmowy fragment!

Nie odkładaj najważniejszych rzeczy w swoim życiu na później!

Zrobię to dzisiaj! Bartłomiej PopielJak wiele razy składałeś sam przed sobą jakieś postanowienia? Większość z Nas deklaruje, że coś zmieni w swoim życiu przed Nowym Rokiem. Po zabawie sylwestrowej wracasz do domu i ... NIC SIĘ NIE DZIEJE! Mówisz sobie, że zrobisz to później, że teraz masz ważniejsze sprawy, że najpierw załatwisz to i tamto, itp. itd. I tak mija kolejny rok i kolejny raz deklarujesz, że tym razem na prawdę to zrobisz. Co zrobić, aby to się kiedyś skończyło? Jeżeli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, przeczytaj ten tekst do końca.

Jak często zdarza się Tobie, że masz do wykonania pilną pracę "na wczoraj" i kiedy pracujesz nad zadaniem, dzwoni znajomy/znajoma z propozycję małego wypadu do knajpki, lub nagle stwierdzasz, że musisz odebrać maile albo tylko na chwilkę zerknąć co się dzieje na Facbook'u?

Nie wiem czym się zajmujesz i gdzie pracujesz, ale zapewne takie sytuacje zdarzają się Tobie często. Ja najczęściej winę za tego typu sytuacje zwalam na nawał pracy, wiele spraw, które trzeba wykonać na już a także na ludzi, którzy nie rozumieją, że nie mam czasu! Dlaczego wszyscy ode mnie czegoś chcą?

Dzięki książce Zrobię to dzisiaj! dowiedziałem się, że się mylę! Przecież wszyscy mamy tyle samo czasu. Zarówno Ty jak i ludzie, którzy realizują swoje cele, postanowienia i odnoszą spektakularne sukcesy. Gdzie tkwi sekret? W ODWLEKANIU wszystkiego na później. W efekcie pracujesz w ostatniej chwili pod wielką presją czasu i perspektywą niewykonania zadania na czas.

Przestań odwlekać z wykonanie ważnych dla Ciebie zadań! Zacznij działać! Poświęć TYLKO 5 minut na zadanie, które od dawna odwlekasz!

Kiedy skończysz z odkładaniem ważnych spraw na później, stwierdzisz, że całkowicie zmieniasz swoje życie. Zaczniesz się mniej stresować, będziesz mieć więcej czasu dla siebie i swoich bliskich. Co więcej, okaże się, że Twój pracodawca lub zleceniodawcy zauważą, że jesteś bardziej efektywny, co przełoży się na Twoje zarobki.

Zamów swój egzemplarzKliknij teraz i zamów swój egzemplarz!

 

 

 

 

Chcesz otrzymywać powiadomienia o moich kolejnych wpisach lub projektach?
Wpisz swoje imię oraz adres e-mail a następnie kliknij "ZAPISZ MNIE"

Twoje imię:


Adres email:


Oceń ten wpis:
Etykiety: Array
URL Trackback dla tego wpisu na blogu
  • Umieść swój komentarz jako pierwszy!

Zostaw Komentarz

Gość środa, 26 styczeń 2022

BESTSELLER DNIA

KOMENTARZE

O tak, w końcu ktoś ładnie to określił 'rabusie energii', to te małe najgorsze pochłaniacze czasu, n...
Fajne tricki, ale dla większości pierwszym krokiem powinno być nauczenie się szybkiego pisania bezwz...
świetny artykuł. warto walczyć ze stresem, gdyż nie wpływa on dobrze na zdrowie psychiczne i fizyczn...
Maju, Wydaje mi się, że kiedyś nie było tylu różnych bodźców, które rozpraszają naszą uwagę i konce...
Kiedyś określano te zachowania po prostu jako lenistwo Jest to obecnie naprawdę problematyczne zjaw...

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.