Bruce Willis łyka pigułki wiedzyBruce Willis właśnie łyknął pigułkę wiedzy :-)

Żyjemy w coraz bardziej zabieganym świecie i zapewne zgodzisz się ze mną, że co dziennie sporo czasu poświęcasz na korzystanie ze wszelkich oszczędzaczy czasu takich jak komputer, telefon (smartfon), tablet itp itd.

Zarówno ja, Ty, jak i wiele innych osób poszukując wiedzy na jakiś temat skanujemy tylko oczami nagłówki w treściach jakie przeglądamy. Dopiero jak trafisz na interesujący Ciebie nagłówek, zaczynasz interesować się treścią artykułu!

Nawet jeżeli treść jest dla Ciebie interesująca, to i tak jesteś w stanie przyswoić ją tylko w niewielkiej dawce!

Zauważ, że pomimo tego wszystkiego co nas otacza i tych wszystkich urządzeń, które z założenia mają nam oszczędzić sporo czasu, to nie jesteś w stanie skupić się na jednej treści, ponieważ jesteśmy zasypywani nimi ze wszystkich stron.

Dzięki idei, która dopiero staruje - Pigułki Wiedzy - możesz otrzymywać praktyczne rozwiązania Twoich problemów bez zbędnego teoretyzowania!

Wiedza, którą potrzebujesz przekazywana będzie w postaci maksymalnie 15 minutowych nagrań wideo z wypowiedziami ekspertów w danej dziedzinie. Nagrana wypowiedź eksperta zawierać będzie najistotniejsze aspekty poruszanego problemu, do których możesz wielokrotnie powracać i odtwarzać.

Dlaczego maksymalny czas Pigułki Wiedzy to 15 minut? Jest to optymalny czas w jakim jesteś się w stanie skupić na przekazywanej wiedzy. Istotne jest to, abyś mógł jak najszybciej przyswoić wiedzę i aby Twój mózg nie zdążył się znudzić :-) poza tym nie chodzi tutaj, aby przytłoczyć Cię nadmiarem informacji, tylko podać KONKRETY!

Uważam, że to świetny pomysł, który znacznie zmieni sposób przekazywania praktycznej wiedzy! Możesz w to wierzyć lub nie, ale ja sądzę, że Pigułki wiedzy ZMIENIĄ REGUŁY GRY dostarczając w taki sposób niezwykle praktyczna i gotową do zastosowania wiedzę.

Oficjalne otwarcie już 15 marca 2012 roku. Ty możesz przyłączyć się już teraz!

Zobacz film wyjaśniający całą ideę: Pigułki Wiedzy (www.zrobie-to-dzisiaj.pl/pp/pigulkiwiedzy.html)

 

Chcesz otrzymywać powiadomienia o moich kolejnych wpisach lub projektach?
Wpisz swoje imię oraz adres e-mail a następnie kliknij "ZAPISZ MNIE"

Twoje imię:


Adres email: